Agenda

Van harte welkom in de Rank, de zaal achter het gebouw van de Evangelischegemeente De Wijngaard , Kanaalstraat 8 Oost-Souburg

Op maandag 27 april organiseert MAC De Zeeuwen de gezellige autopuzzelrit De Oranjerit. Een leuke en uitdagende rit voor jong en oud, waarbij navigeren, opletten én plezier centraal staan. De start vindt plaats bij Kuzee Autologistiek. Deelnemers kunnen zich hier verzamelen vanaf 13.00 uur, waarna om 13.45 uur het startsein wordt gegeven.

Van harte welkom in de Rank, de zaal achter het gebouw van de Evangelischegemeente De Wijngaard , Kanaalstraat 8 Oost-Souburg

Van harte welkom in de Rank, de zaal achter het gebouw van de Evangelischegemeente De Wijngaard , Kanaalstraat 8 Oost-Souburg

Eet u vaak of altijd alleen? Of is het financieel soms wat lastiger om uit eten te gaan?

Op zaterdag 16 mei van 13:00 tot 17:00 uur organiseren wij een lentefair op onze zorg- en woonlocatie van Stichting Philadelphia Zorg, locatie Hof Kromwege, aan de Driewege 3, 4388 GZ in Oost-Souburg.

Zondag 27 april lunchconcert in de Historische Kerk Souburg

Zondag 27 april lunchconcert met duo Gabriele Kohl en Julio Melio.

Zondag 27 april lunchconcert in de Historische Kerk Souburg aanvang 11.30 uur met het duo Gabriele Kohl en Julio Melio.

Zangeres/Gitariste Gabriele Kohl en Gitarist Julio Melio vormen sinds 2018 een bijzonder muzikaal duo en brengen een programma van  Ierse en Schotse folk afgewisseld met een recenter singer/songwriter repertoire. Laat je betoveren door Gabriele’s warme stem en verwonder je over Julio’s virtuoos gitaarspel. Samen nemen ze je mee op op een muzikale reis naar Engeland, Ierland in Schotland.

Toegang inclusief lunch.

12,50 euro Vrienden 10,00 euro i.v.m. de catering zijn kaarten alleen in de voorverkoop verkrijgbaar.

Kaarten zijn verkrijgbaar bij Primera en den Sierspeld in de Kanaalstraat te Oost Souburg.

Kaarten zijn ook te bestellen via www.historischekerksouburg.nl of www.souburgcultureel.nl